Top 10 przepisów 2018 – kulinarne podsumowanie roku

Kosą po patelni

Pierwszy raz mogę podsumować pełny rok mojej przygody z blogiem kulinarnym. Był to rok częstych zmian, nowych szalonych pomysłów i pełen wyzwań. Podsumować go mogę jednak jako udany i zaskakujący, nie tylko kulinarnie ale i prywatnie i zawodowo.

Zacznijmy od gotowania bo to jest istotą tej strony. Pojawiło się wiele, myślę że naprawdę dużo nowych przepisów. Powstały nowe działy a blog stale przechodził drobne metamorfozy. Mam nadzieję, że na lepsze i pozytywnie odbieracie moja pracę, bo niestety nie mnie zostaje ocena. Ogólnie mogę tylko określić czy jestem sam z siebie zadowolony. A jestem? Wiem, nieskromnie ale tak. Miałem w tym roku zacząć kręcić filmy, co się nie udało, miałem też bardziej zdrowo się odżywiać i to się trochę tylko udało… ale reszta, całkiem ok.

Rok zaowocował grubo ponad 200 tys. nowych użytkowników na stronie, a zajrzeliście do mnie ponad 400 tys. razy. Jest to super wynik, jednak nie mam go do czego odnieść i to będę porównywał za rok, tak więc tylko dane do zapamiętania. Jednak każdego dnia cieszyło mnie to że jest Was coraz więcej. Wśród tego natłoku przepisów jakimi Was zalałem w tym roku, kilka zwróciło Waszą szczególna uwagę i może warto je wymienić.

Top 10 przepisów na blogu wg. oglądalności w 2018 roku:

Jak widzicie nie ma tu zbytnio fit dań i bardzo wymyślnych, raczej bym powiedział, że wręcz króluje, tradycyjna polska kuchnia. Zauważyłem to już dość dawno, że wybieracie raczej dania znane, lub o przynajmniej swojsko brzmiących nazwach. Oczywiście na dalszych pozycjach, ale również w czołówce, znalazły się bardziej wymyślne dania, jednak z tego co widzę to na pierwszych stronach i tak przeważają dania tradycyjne. Nie wiem czy to bardziej zasługa tego, że ja zwyczajnie tak gotuję i w pewien sposób narzucam takie trendy na stronie, czy jednak to Wasze zamiłowanie do tradycyjnej kuchni. Wole myśleć, że to drugie.

Pojawiły się nowe działy na stronie, ciekawe mam nadzieję artykuły i odczuwam ogólnie, że mamy coraz lepszy kontakt. Poznałem dzięki tej stronie wiele ciekawych osób, zawarłem nowe przyjaźnie i to Wy tak naprawdę stanowicie wartość, a nie teksty i najlepsze nawet przepisy. Dziękuję, że byliście przy mnie i mnie wspieracie. Każdy gest, dobre słowo, poklepanie po plecach lub nawet solidny kopniak w… jest na wagę złota.

Cały rok obfitował w niespodzianki. Wspaniała, inspirująca Kobieta na mojej drodze i nowy związek, nowe znajomości, kolejna przeprowadzka, nowe możliwości i zmiany, zmiany, zmiany. Czasami wręcz nie nadążałem za tym co się dzieje. Wszystkie plany się waliły, tylko po to by okazało się, że wyszło lepiej niż planowałem. Czasami taka karuzela w życiu się przydaje.

Podsumowując było super, a będzie jeszcze lepiej. Przymierzam się do wydania e-booka, który mam nadzieje Was zainteresuje. Mam głowę pełna pomysłów i chęć, co najważniejsze, do działania. Na poparcie że nie rzucam słów na wiatr okładka wyżej wspomnianej publikacji:

Dziękuję za ten rok i za to, że jesteście. Życzę Wam Kochani by ten kolejny nadchodzący rok był dla Was udany, pełny wrażeń, radości i samych miłych doznań. Byście spełnili Swoje małe i duże marzenia. To będzie Wasz rok.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Źródło danych Google Analytics dla strony kosapopatelni.pl za rok 2018.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze