Kosą po patelni Współpraca

Współpraca

Kosą po patelni to już istniejący ponad dwa lata, ale stale rozwijający się projekt bloga kulinarno-lifestylowego (dziwne, ale działa). Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy. Są tu nie tylko przepisy ale i porady jak gotować, czego używać i ciekawostki, jak również opisy miejsc i ludzi jakich spotkałem na swojej kulinarnej drodze, ciekawe historie i moje własne przemyślenia, pasje i tematy związane z blogowaniem od kuchni.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sam przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z treścią publikowaną na stronie.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt za pośrednictwem wyżej wymienionych agencji. Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Swoje przepisy publikuję również na wielu stronach zewnętrznych, takich jak: Kobiece inspiracje, Durszlak, Mikser kulinarny, Pinterest i wielu innych. Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail. Poniżej przedstawiam skrócone statystyki za okres 04.01-04.02.2020 r.:

Moja strona należy również do Grupy Medialnej Sfera Blogera, którą prowadzę. Dzięki temu dostępne są również rozwiązania kompleksowe i publikacja treści w kampaniach łączonych, na kilku stronach.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Karol
kontakt@kosapopatelni.pl
tel. +48 514 183 202

Komentarze wyłączone