Współpraca

Kosą po patelni to już istniejący dwa lata, ale stale rozwijający się projekt bloga kulinarno-lifestylowego (dziwne, ale działa). Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy. Są tu nie tylko przepisy ale i porady jak gotować, czego używać i ciekawostki, jak również opisy miejsc i ludzi jakich spotkałem na swojej kulinarnej drodze, ciekawe historie i moje własne przemyślenia, pasje i tematy związane z blogowaniem od kuchni.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sam przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z tematami jakie poruszam na stronie.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związana z publikacja artykułów, polecam kontakt za ich pośrednictwem. Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Swoje przepisy publikuję również na wielu stronach zewnętrznych, takich jak: Kobiece inspiracje, Durszlak, myTaste, Fooder, Mikser kulinarny, Pinterest i wielu innych. Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail. Poniżej przedstawiam skrócone statystyki:

Jestem otwarty również na propozycje zamieszczania waszych przepisów na moim blogu. Masz jakiś ciekawy przepis? Wyślij go do mnie – zamieszczę go podając Ciebie jako autora. Jeśli wyda się ciekawy i smaczny, sam go przygotuję i dodam obszerną recenzję. Pamiętaj by wysyłając dodać informację o wyrażeniu zgody na publikację na mojej stronie, a jeśli ma zawierać link do Twojej strony napisz dokładnie jak ma on wyglądać.

Dziękuję z góry za wszelką pomoc przy promocji Kosą po patelni i udostępnianie tej strony znajomym. Zapraszam do kontaktu i czekam na wasze propozycje. Dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie i wsparcie. Liczę, że zostaniecie ze mną i dalej będziemy rozwijać wspólnie ten blog.

Pozdrawiam
Karol
kontakt@kosapopatelni.pl
tel. +48 514 183 202

Komentarze wyłączone