Kosą po patelni to już istniejący ponad trzy lata, ale stale rozwijający się projekt bloga kulinarno-lifestylowego (dziwne, ale działa). Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy. Są tu nie tylko przepisy ale i porady jak gotować, czego używać i ciekawostki, jak również opisy miejsc i ludzi jakich spotkałem na swojej kulinarnej drodze, ciekawe historie i moje własne przemyślenia, pasje i tematy związane z blogowaniem od kuchni.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

3 LATA NA RYNKU
PONAD 800 PRZEPISÓW KULINARNYCH
PONAD 300 ARTYKUŁÓW TEMATYCZNYCH
1 500 000 ODSŁON I PONAD 800 000 UŻYTKOWNIKÓW
REGULARNE PUBLIKACJE
STAŁY ROZWÓJ SERWISU I DOBRY KONTAKT Z UŻTTKOWNIKAMI

Zakres współpracy

Głównie są to artykuły reklamowe w formie przedruku lub pisane na konkretny temat, jednak chętnie zrecenzuję również Twój produkt lub usługę, albo przygotuje przepis z wykorzystaniem konkretnych produktów. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. 

Staram się by pisane przeze mnie teksty były szczere i naturalne. Dbam w głównej mierze o zadowolenie moich czytelników dlatego podstawowy warunek współpracy to temat związany z treścią publikowaną na stronie i musi być ciekawy dla moich odbiorców. 

Prowadzę również rozwijającą się grupę kulinarna na Facebook. Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt za pośrednictwem wyżej wymienionych agencji. Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Moja strona należy również do Grupy Medialnej Sfera Blogera, którą prowadzę. Dzięki temu dostępne są również rozwiązania kompleksowe i publikacja treści w kampaniach łączonych, na kilku stronach.

Obecnie strona osiąga oglądalność powyżej 50 tys. uu/miesiąc. Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail. 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy i kontaktu
[email protected]
tel. +48 514 183 202