Współpraca

Kosą po patelni to rozwijający się projekt bloga kulinarnego. Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy. Są tu nie tylko przepisy ale i porady jak gotować, czego używać i ciekawostki jak również opisy miejsc i ludzi jakich spotkałem na swojej kulinarnej drodze, ciekawe historie i moje własne przemyślenia.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sam przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z gotowaniem i wszystkim co się z tym wiąże. Prowadzę również konta w mediach społecznościowych, gdzie także mogę rozwinąć opisywany temat.

W publikacjach artykułów współpracuję z Agencją WhitePress – jeśli jesteś zainteresowany(a) tą forma współpracy polecam kontakt za ich pośrednictwem.

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Jestem otwarty również na propozycje zamieszczania waszych przepisów na moim blogu. Masz jakiś ciekawy przepis? Wyślij go do mnie – zamieszczę go podając Ciebie jako autora – Jeśli wyda się ciekawy i smaczny sam go przygotuję i dodam obszerną recenzję. Pamiętaj by wysyłając dodać informację o wyrażeniu zgody na publikację na mojej stronie a jeśli ma zawierać link do Twojej strony napisz dokładnie jak ma on wyglądać.

Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail Poniżej przedstawiam skrócone statystyki:

Dziękuję z góry za wszelką pomoc przy promocji Kosą po patelni i udostępnianie tej strony znajomym. Zapraszam do kontaktu i czekam na wasze propozycje. Dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie i wsparcie. Liczę, że zostaniecie ze mną i dalej będziemy rozwijać wspólnie ten blog.

Pozdrawiam
Karol
kontakt@kosapopatelni.pl
tel. +48 514 183 202