Współpraca

Kosą po patelni to już istniejący ponad cztery lata, ale stale rozwijający się projekt bloga kulinarno-lifestylowego (dziwne, ale działa). Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy. Są tu nie tylko przepisy ale i porady jak gotować, czego używać i ciekawostki, jak również opisy miejsc i ludzi jakich spotkałem na swojej kulinarnej drodze, ciekawe historie i moje własne przemyślenia, pasje i tematy związane z blogowaniem od kuchni.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

4 LATA NA RYNKU
PONAD 1000 PRZEPISÓW KULINARNYCH RÓWNIEŻ Z FILMAMI
PONAD 500 ARTYKUŁÓW TEMATYCZNYCH
2 500 000 ODSŁON I PONAD 1 400 000 UŻYTKOWNIKÓW
REGULARNE PUBLIKACJE
STAŁY ROZWÓJ SERWISU I DOBRY KONTAKT Z UŻTTKOWNIKAMI

Zakres współpracy

Głównie są to artykuły reklamowe w formie przedruku lub pisane na konkretny temat, jednak chętnie zrecenzuję również Twój produkt lub usługę, albo przygotuje przepis z wykorzystaniem konkretnych produktów. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. 

Staram się by pisane przeze mnie teksty były szczere i naturalne. Dbam w głównej mierze o zadowolenie moich czytelników dlatego podstawowy warunek współpracy to temat związany z treścią publikowaną na stronie i musi być ciekawy dla moich odbiorców.

Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami:

WhitePress
Bluerank
Linkhouse
Off-site
Orion Media Group
REACHaBLOGGER

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt za pośrednictwem wyżej wymienionych agencji.

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Obecnie strona osiąga oglądalność powyżej 50 tys. uu/miesiąc. Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail.