Wyciskarka Hurom One Stop – nowy trend w wyciskaniu soków

Kosą po patelni

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom One Stop najnowszej generacji to rewolucja wśród urządzeń do wyciskania soków na zimno. Niemal w pełni zautomatyzowane urządzenie pozwoli cieszyć się świeżym i odżywczym sokiem w zaledwie kilka chwil. Przy minimum wysiłku z Twojej strony innowacyjny model wyciskarki przygotowuje sok z wybranych przez Ciebie produktów, których nie musisz kroić, co pozwala Ci oszczędzić czas.

--- Reklama ---

Wyciskarka Hurom One Stop – sposób działania

Dzięki pionowej bryle urządzenia jedyne, co musisz zrobić, to wrzucić wybrane składniki do komory. Wszystkie elementy są następnie automatycznie przenoszone do misy. Następnie rozdrabniacz tnie je na mniejsze kawałki. Ostrze jednocześnie przesuwa składniki w dół misy, a specjalnie wyprofilowane otwory ułatwiają spływanie gotowego soku. Pozostałości miąższu trafiają bezpośrednio do osobnego pojemnika.

Hurom One Stop – zalety użytkowania

Wyciskarka posiada liczne udogodnienia, które sprawiają, że korzystanie z niej jest proste i przyjemne. Komora wsadowa jest połączona z misą nachyloną pod kątem, która ułatwia opróżnianie i pozwala wycisnąć sok do ostatniej kropli. Możliwość pionowego ułożenia składników znacznie ułatwia wyciskanie z nich miąższu. Dodatkowo możesz regulować ciśnienie wyciskania za pomocą specjalnego pokrętła. Jeśli chodzi o sam montaż urządzenia, w modelu Hurom One Stop konstrukcja została udoskonalona, tak że misa jest połączona z wałem napędowym, co pomaga szybko złożyć urządzenie w całość oraz znacznie ułatwia jego demontaż. Jednokierunkowe wyciskanie soku pozwala także oszczędzić czas przy myciu urządzenia. Miąższ ląduje w pojemniku pod misą, który wystarczy opróżnić po skończonej pracy wyciskarki. Wewnętrzną zębatkę możesz wyjąć z komory i umyć osobno.

Dla bezpieczeństwa użytkowania wyciskarkę wyposażono w antypoślizgowe nóżki zapobiegające przesuwaniu. Model posiada także blokadę bezpieczeństwa przed uruchomieniem bez pokrywy lub przy jej nieprawidłowym nałożeniu. Zaletą wyciskarki jest też dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem w przypadku dłuższej pracy.

Postaw na elegancję z wyciskarką Hurom One Stop 

Na uwagę zasługuje także nowoczesny i minimalistyczny design urządzenia Hurom One Stop. Stylizowana, jednolita obudowa wyciskarki doskonale skomponuje się z resztą sprzętów kuchennych. Dzięki przezroczystym elementom możesz także obserwować proces wyciskania soku, co dostarcza niesamowitych wrażeń wizualnych. Do wyboru są cztery opcje kolorystyczne, które z łatwością dopasujesz do aranżacji Twojej kuchni.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze