Elektrostymulacja mięśni – na czym polega zabieg?

Materiał zewnętrzny

W medycynie estetycznej raz na jakiś czas pojawiają się przełomowe rozwiązania, dzięki którym można uzyskać wymarzony wygląd lub łatwo wymodelować sylwetkę. Do takich zabiegów zalicza się elektrostymulacja mięśni, z której mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeżeli zastanawiasz się, na czym dokładnie polega zabieg, jakie przynosi rezultaty i gdzie można z niego skorzystać, koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

  1. Bezinwazyjna metoda modelowania sylwetki
  2. Jak działa elektrostymulacja mięśni?
  3. Kiedy warto skorzystać z zabiegu elektrostymulacji?
  4. Jakie rezultaty przynosi elektrostymulacja z wykorzystaniem urządzenia EM SPEC?
  5. Gdzie można zapisać się na zabieg elektrostymulacji mięśni?

W przypadku elektrostymulacji mięśni najważniejsze jest to, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zdaniem wielu osób, które miały okazję z niego korzystać, elektrostymulacja jest bardzo relaksująca. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zdecyduje się na wypróbowanie tej metody, szczególnie że nie obciążona ona w żaden sposób układu kostno-stawowego. To sprawia, że elektrostymulacja dostępna jest również dla osób z problemami zdrowotnymi.

Bezinwazyjna metoda modelowania sylwetki

Nowoczesna technologia pozwoliła opracować bezinwazyjną metodę przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem elektrostymulacji. Pozwala ona modelować sylwetkę i budować mięśnie. Istotny wpływ na skuteczność tego typu zabiegów ma to, z jakich urządzeń się korzysta. Jeżeli więc komuś zależy na szybkich efektach, powinien wybrać EM SPEC, czyli jedno z najskuteczniejszych urządzeń do elektrostymulacji mięśni. Producent wyposażył je w specjalne aplikatory magnetyczne, które stymulują mięśnie do wysiłku.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

Wspomniane aplikatory wykorzystywane są do stymulacji wybranej partii ciała pacjenta, a następnie generują specjalne impulsy. Ich celem jest wywoływanie skurczów mięśni, co pobudza je do działania. Co ciekawe w ciągu zaledwie 30-minutowej sesji, można uzyskać nawet 20 000 skurczów! Nic więc dziwnego, że w niektórych przypadkach efekty stosowania elektrostymulacji są lepsze niż przy tradycyjnych i wyczerpujących ćwiczeniach fizycznych. Najlepsze jest jednak to, że pierwsze pozytywne efekty można zaobserwować już po pierwszej wizycie! 

Kiedy warto skorzystać z zabiegu elektrostymulacji?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, dlatego może z niego skorzystać każda zainteresowana osoba. Poleca się go przede wszystkim tym, którzy chcą zadbać o wygląd swojego ciała, a jednocześnie nie mają ochoty spędzać wielu tygodni na siłowni. Elektrostymulacja jest skuteczna również w walce z cellulitem, pozwala poprawić elastyczność skóry, a nawet zbudować masę mięśniową. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Depilacja.pl, gdzie wśród dostępnych zabiegów znajduje się między innymi elektrostymulacja mięśni z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń.

Jakie rezultaty przynosi elektrostymulacja z wykorzystaniem urządzenia EM SPEC?

Chodzi o wysokiej jakości urządzenia EM SPEC, które już po pierwszej wizycie pozwalają uzyskać widoczne efekty. Urządzenia te umożliwiają między innymi uzyskanie „kaloryfera” na brzuchu, który jest pożądany przez wielu mężczyzn.

Gdzie można zapisać się na zabieg elektrostymulacji mięśni?

W celu zapisania się na zabieg najlepiej skorzystać z telefonu podanego w zakładce elektrostymulacja mięśni. Przy okazji można uzyskać odpowiedzi na inne pytania lub skorzystać z porady związanej z doborem odpowiednich zabiegów, co przełoży się na ich wysoką skuteczność.

Poleć ten wpis innym
2 komentzrzy
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oliwia

Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Podobnie jak moja poprzedniczka uważam jednak, że oprócz zdrowej diety i dużej ilości ćwiczeń warto czasami się wspomóc różnymi produktami, takimi jak np. kreatyna.

Patrycja

Wydaję mi się, że w procesie modelowania sylwetki nie ma nic lepszego, niż siłownia i zdrowa dieta. Jednakże jak najbardziej jestem za tym, aby również wspomagać się takimi nowymi rozwiązaniami, jakim jest np. elektrostymulacja. Sama nie miałam okazji nigdy mieć przeprowadzanego takiego zabiegu, ale czuję się skuszona, aby go wypróbować. Może byłoby to coś dla mnie. Sama chcę zgubić kilka kilogramów. 🙂