Przyspiesz regenerację organizmu – SFD NUTRITION GABA

Materiał zewnętrzny
Przyspiesz regenerację organizmu - SFD NUTRITION GABA

O wypoczynek i odzyskiwanie sił trzeba zadbać szczególnie mocno w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego lub umysłowego. Jeśli trenujesz regularnie, prowadzisz aktywny tryb życia lub masz stresującą pracę, przyda Ci się wsparcie w codziennej regeneracji. Profesjonalną pomoc gwarantuje suplement diety SFD Nutrition Gaba.

--- Reklama ---

Dlaczego regeneracja jest ważna

Niezależnie od tego, czy intensywnie trenujesz, czy żyjesz na wysokich obrotach, w ciągu dnia Twój organizm daje z siebie maksimum energii. Podczas ćwiczeń pozwala Ci na uzyskanie oczekiwanych rezultatów, np. w postaci setek kilogramów wyciśniętych na ławce, kilkunastu kilometrów przebiegniętych w rekordowym dla Ciebie tempie czy wykonanego zlecenia „na wczoraj”, a w trakcie snu odzyskuje energię. Jeżeli w nocy nie zapewnisz organizmowi głębokiej regeneracji, Twoje wyniki będą gorsze – zarówno sportowe, jak i zawodowe.

Regeneracja jest niezwykle istotna w procesie modelowania sylwetki. Bez względu na to, czy budujesz muskulaturę, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, bez dobrej regeneracji nie uzyskasz optymalnych rezultatów. W trakcie snu organizm nadbudowuje bowiem „zniszczone” treningiem komórki mięśniowe, w miejscu których powstają nowe, silniejsze i większe komórki zdolne do bardziej wytężonej pracy. Następuje adaptacja do bodźców, jakim jest poddawany organizm w trakcie treningu, co jest niezbędne do podnoszenia coraz większych ciężarów, budowania coraz większej masy czy uzyskiwania coraz lepszych rezultatów na bieżni czy basenie.

Aspekt regeneracji jest równie istotny w przypadku odchudzania. Niezależne studia pokazały, że osobom, które nie zapewniają organizmowi odpowiednich warunków do odzyskania sił, znacznie trudniej zrzucić zbędne kilogramy. Nieprawidłowa regeneracja sprawia, że w trakcie odchudzania z ciała ubywają przede wszystkim mięśnie i woda, podczas gdy w przypadku osób, które się wysypiają, podczas redukcji spalana jest głównie tkanka tłuszczowa. Jeśli więc chcesz uzyskiwać lepsze rezultaty w swojej dyscyplinie, skutecznie schudnąć lub po prostu każdego dnia funkcjonować na wysokich obrotach, zadbaj o prawidłową regenerację, w czym pomoże Ci suplement diety SFD Nutrition Gaba.

SFD Nutrition Gaba – skuteczny sposób na lepszą regenerację

Chwalonym przez wiele osób suplementem na poprawienie regeneracji jest SFD Nutrition Gaba. Specyfik ten koi nerwy, uspokaja i pozwala na dłuższy i głębszy sen. To efekt zawartości w składzie kwasu gamma-aminomasłowego, który jest neuroprzekaźnikiem odpowiadającym za stabilną i prawidłową pracę układu nerwowego. Sięgając po SFD Nutrition Gaba, zredukujesz napięcie mięśniowe i zmniejszysz poziom stresu, co korzystnie wpłynie zarówno na Twoją sylwetkę, jak i codzienne samopoczucie oraz kondycję psychiczną.

Osoby ćwiczące na siłowni i nie tylko z pewnością ucieszy fakt, że SFD Nutrition Gaba zwiększa produkcję hormonu wzrostu (HGH), który z kolei przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej i powiększenia tkanki mięśniowej w organizmie. Jeżeli więc zdarza Ci się, że czujesz się zmęczony lub czasami się nie wysypiasz, suplement diety SFD Nutrition Gaba będzie w Twoim przypadku znakomitym rozwiązaniem.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Polecamy również kompendium wiedzy nt. Białka

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze