Odzież reklamowa w gastronomii – gdzie najlepiej kupować i na co zwracać uwagę?

Materiał zewnętrzny

Z roku na rok coraz więcej firm z branży gastronomicznej decyduje się na skorzystanie z odzieży reklamowej, aby mocniej wypromować swoją działalność oraz stopniowo zwiększać świadomość marki wśród potencjalnych klientów.

--- Reklama ---

Jednak zawsze w takich przypadkach rodzi się podstawowe pytanie dotyczące tego, na co konkretnie zwracać uwagę wybierając producenta odzieży reklamowej? Przecież nikt nie chce być kojarzony z kolejnymi tandetnymi gadżetami reklamowymi, zatem dobrze byłoby podejść do tematu poważnie. Od czego więc zacząć?

Wysoka jakość materiału

Sporo produktów na rynku ogranicza się wyłącznie do kiepskiej jakości bawełny z przewagą domieszek sztucznych rozwiązań. Taka odzież stosunkowo szybko traci swój kolor, jak również zaczyna się rozciągać i po niedługim czasie użytkowania nie wygląda zbyt atrakcyjnie.

W branży gastronomicznej wysoka jakość materiałów to podstawa, ponieważ w tej odzieży pracownicy firmy wykonują swoją pracę. Odzież gastronomiczna dla restauracji, fartuchy, kitle, bluzy kucharskie, musi odznaczać się trwałością i odpornością na zabrudzenia. W przypadku, gdy mamy do czynienia z produktami reklamowymi, to koniecznie należy skontrolować także jakość samych nadruków, czy haftów. Im trwalsze, tym lepiej zapiszą się w pamięci osób, które je zobaczą oraz tych, którzy będą nosić odzież reklamową.

Co warto wybrać?

Możliwości jest sporo, bo do wyboru są m.in. czapki z haftem, koszulki z haftem 3D, czy T-shirty z oryginalnymi nadrukami. Tak naprawdę wiele zależy od tego, jaką strategię przyjmuje dana firma. W jednym przypadku lepiej sprawdzą się koszulki, w innym fartuchy czy kitle, a w innym czapki reklamowe z haftem. Najlepiej przedyskutować to z osobami decyzyjnymi, jak również przeanalizować grupę docelową, aby dokonać możliwie najlepszego wyboru.

Potrzebujesz wysokiej jakości odzieży reklamowej?

Zapewne jesteś tutaj nie bez powodu i zależy Ci na tym, aby już niebawem również i w Twojej komunikacji z klientem zastosować odzież reklamową. Jeśli tak, to doskonale się składa, ponieważ nasi specjaliści z największą przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązania, aby odzież reklamowa została stworzona profesjonalnie i z najwyższej jakości materiałów. Umów się na rozmowę i zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Poleć ten wpis innym
1 komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Odzież gastronomiczna

Z pewnością lepiej wybrać odzież kuchenną wysokiej jakości, która po prostu wizualnie prezentuje się lepiej oraz może posłużyć na lata 😉