Myjka do żywności – skuteczność w usuwaniu patogenów i chemii z produktów spożywczych

Materiał zewnętrzny

Szukasz myjki do żywności, która zapewnia stuprocentową skuteczność? Najnowsze modele zapewniają automatyczną pracę i samodzielny dobór programu czyszczenia. Poznaj zasadę działania i technologię, która stoi za mocą myjki do żywności Milerd Detoxer.

Bezpieczeństwo żywności

Choroby przenoszone wraz z niewłaściwie przechowywaną lub umytą żywnością są zazwyczaj zakaźne i toksyczne. Przez skażoną żywność do naszego organizmu mogą przedostać się bakterie, wirusy, pasożyty i niebezpieczne substancje chemiczne. Patogeny często powodują ciężkie biegunki, a czasem także wyniszczające infekcje, w tym zapalenie opon mózgowych. Szacuje się, że ponad 200 chorób może być spowodowanych nieodpowiednim przygotowaniem żywności. Dlatego niezwykle ważne jest sposób obróbki jedzenia przed jego spożyciem.

Myjka do żywności food cleaner – skuteczność w myciu produktów spożywczych

Myjka do żywności Milerd Detoxer oczyszcza żywność nawet z ciężkich do usunięcia zanieczyszczeń. Usuwa także nieprzyjemne zapachy. Na tak dużą skuteczność urządzenia składa się technologia Megasonic Cleaning oraz zastosowanie aktywnego tlenu. Dzięki połączeniu technologii ultradźwiękowej z działaniem ozonu myjka do żywności niszczy toksyny, chemikalia, pestycydy a także zabija szkodliwe bakterie, wirusy i jaja pasożytów. Wyniki te potwierdzone zostały w Szwajcarii w UFAG Laboratorien oraz w laboratorium w Polsce. Myjka nie ma sobie równych w usuwaniu metali ciężkich i patogenów bez uszkadzania żywności.

Proces oczyszczania żywności myjką Milerd Detoxer

Milerd Detoxer pozwala czyścić nie tylko jedzenie, ale umożliwia też dezynfekcje przedmiotów kuchennych. Wystarczy umieścić oczyszczane produkty i urządzenie w misce z wodą oraz włączyć program. Myjka uruchomi generator aktywnego tlenu, który dopasuje jego nasycenie do poziomu zanieczyszczeń. Odczekaj 3-8 minut pracy myjki do żywności. Następnie wyjmij z wody oczyszczone produkty i ciesz się bezpieczną żywnością bez potrzeby stosowania środków chemicznych.

Na czym polega sukces nowych myjek do żywności?

Myjka do żywności Milerd Detoxer swoją skuteczność zawdzięcza czyszczeniu megasonicznemu. To połączenie techniki akustycznego oczyszczania z ultradźwiękami. To dużo delikatniejsza metoda niż w przypadku samych fal ultradźwiękowych – moc nie wpływa na smak ani strukturę samych produktów spożywczych. Myjka pozwala cieszyć się pełnią wartości żywności bez ryzyka zatrucia pokarmowego. To idealny sprzęt dla alergików, osób wdrażających zdrowy tryb życia i w okresie rekonwalescencji.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze