Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA

Materiał zewnętrzny

HYBRYDA jest miejscem dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z atrakcyjnych ofert urządzeń gastronomicznych. Hurtownia proponuje darmowe przygotowanie projektów oraz ich późniejszy montaż. Działa ponadto na terenie całego kraju, więc każdy mieszkaniec Polski może spodziewać się dostawy pod konkretny adres. W szerokiej ofercie znajduje się sprzęt do użytku w minibarach, pizzeriach czy restauracjach.

Piec konwekcyjno parowy

Praktycznie każdy lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w piec konwekcyjno parowy. Jest to niezbędne urządzenie, dzięki któremu kucharze mogą przygotowywać posiłki wysokiej jakości zadowalające klientów. Na rynku popularne są obecnie dwa rodzaje tego elementu wyposażenia kuchennego: elektryczny oraz gazowy. Piece posiadają różne pojemności, więc dostosowuje się je do potrzeb konkretnego lokalu gastronomicznego.

Zmywarka kapturowa

Zmywarka kapturowa wykonana jest najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wydłuża żywotność tego urządzenia gastronomicznego oraz wpływa na łatwość utrzymania go w czystości. Na rynku dostępne są w wielu rozmiarach, zatem można bez problemu dopasować je do potrzeb konkretnej restauracji. Producenci wyposażają je w pojemniki na płyn nabłyszczający oraz dozownik płynu myjącego.

Piec do pizzy

Na rynku dostępne są piece do pizzy w wersji jednokomorowej lub dwukomorowej. Wielkość urządzenia zależy od lokalu gastronomicznego, a więc od liczby zamówień. Stal nierdzewna, która jest najczęściej wykorzystywana do tworzenia pieców do pizzy, to wysokiej jakości materiał. Wydłuża on żywotność sprzętu oraz ułatwia utrzymanie go w czystości. Zwykle piec do pizzy umieszcza się na specjalnie przygotowanej podstawce.

Szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze są wykonywane zwykle ze stali nierdzewnej. Dzięki niej można spodziewać się długiej żywotności tego urządzenia, a w dodatku łatwo będzie utrzymać go w czystości. Na rynku dostępne są modele z przeszklonymi drzwiami. Można zatem szybko ocenić, co znajduje się we wnętrzu szafy chłodniczej. Pojemność dostosowuje się do potrzeb konkretnego lokalu gastronomicznego.

Zmywarki do garnków

Na rynku dostępne są zmywarki do garnków wielu producentów. Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA współpracuje z firmami Fagor, Hobart czy Stalgast. Zmywarki tych producentów wykonywane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ich żywotność będzie wydłużona, a utrzymanie ich w czystości będzie ułatwione. Zmywarki posiadają zazwyczaj intuicyjny panel obsługi, co wpływa na polepszony komfort użytkowania.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK
https://hybryda-gastro.pl
TEL: 32 418-72-55
E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl
NIP: 6312312497, REGON: 241677598
ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze