Catering Ewy Chodakowskiej już jest! Przeczytaj pierwsze opinie

Materiał zewnętrzny

Ewa Chodakowska, która poderwała rzesze naszych rodaków z kanap i pokazała im, że można pięknie wyglądać i zdrowo się odżywiać, znalazła kolejny sposób na dotarcie do swoich fanów.

Do tej pory namawiała do ćwiczeń prowadząc liczne warsztaty, zaprojektowała własne serie kostiumów kąpielowych, stała się twarzą energetycznych, zdrowych batonów, a teraz swoje przepisy na dania stały się podstawą diety z dostawą do domu. Czekali na to fani, ale czekali także ci, którzy oceną diet zajmują się profesjonalnie.

Co to jest catering dietetyczny?

Odchudzanie wiąże się nierozerwalnie z ruchem i odpowiednim zbilansowaniem posiłków. Dania dietetyczne powinny być bogate w chude białko, dużą ilość warzyw i złożonych węglowodanów, a codzienna dawka kalorii nie może przekroczyć pewnego pułapu, który dobierany jest indywidualnie do potrzeb osoby na diecie. Z tego też powodu samo przygotowanie śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek może być trudne, pracochłonne i zająć wiele czasu.

Praca na etat, zajmowanie się domem, długie dojazdy, a do tego żmudne przygotowywanie zdrowych posiłków to czasami zbyt wiele. Dlatego dużym powodzeniem cieszą się diety pudełkowe. Posiłki przyrządzane są przez wyspecjalizowane firmy i w pudełkach trafiają pod wskazany adres. Klient może więc przez cały tydzień, codziennie żywić się świeżymi daniami, które są zbilansowane, bogate w witaminy i składniki mineralne oraz mają odpowiednią dawką kalorii. Właśnie o to chodzi w nowym biznesie Ewy Chodakowskiej.

Posiłki od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska postawiła na świeżość, piękny wygląd podawanych w pudełkach posiłków i kucharza prosto z Grecji, słynącej z przepysznej i niezwykle zdrowej kuchni. Dzienna porcja dań od Ewy Chodakowskiej kosztuje około 60 zł, a dieta dostępna jest na razie w Warszawie.

Autorka pomysłu i trenerka już zapowiada, że z kolejnymi miesiącami oferta będzie rozszerzana o inne duże miasta. Na razie jednak klienci z zaciekawieniem przyglądają się opiniom, które catering sportowy oceniają rzetelnie i niezwykle obiektywnie.

Obiektywne opinie o diecie Ewy Chodakowskiej

Publiczność śledząca portale społecznościowe często ma ugruntowaną opinię na temat produktu czy usługi bez faktycznej wiedzy. Tylko samodzielne spróbowanie diety pudełkowej powinno być podstawą do wydania recenzji. Pracownicy portalu skupiającego wszelkie dostępne oferty firm cateringowych dokładnie sprawdzili wszelkie dania z diety pudełkowej Ewy Chodakowskiej, które przez 10 dni trafiały do testujących ekspertów.

Z opinii można wnioskować, że dania są ogólnie sycące i smaczne. W recenzji pojawia się uwaga, że obiad był pyszny, świetnie połączono smak ryby z klasycznymi warzywami, ale także z bardziej egzotycznymi dodatkami, jaki kapary. W daniach z pudełek znaleźć można też odżywczy hummus albo ciekawe placuszki z buraków.

Catering Ewy Chodakowskiej bazuje też na kaszach, które zwykle ugotowane są w odpowiednim stopniu, nie za twarde, ale też nie mają zbyt rozgotowanej konsystencji.

Odbiorcom diety smakują także ciekawe przekąski, na przykład tropikalny koktajl z nasionami chia czy kawa orzechowa, a niektóre obiady porównywalne są do najlepszych dań z restauracji. Z opinii wynika też, że chociaż dania mają być dietetyczne, to jednak dodają energii, wielkość porcji jest wystarczająca, a po kolejne pudełka sięga się z przyjemnością.

Sam skład posiłków uwzględnia fakt, że osoby, które odchudzają się, także ćwiczą, dlatego dania można traktować jako wartościowe przekąski przed fizycznym wysiłkiem.W obiektywnej opinii cateringu Ewy Chodakowskiej nie zabrakło jednak paru słów krytyki. Odnoszą się one jednak do tylko niektórych dań: bywa, że sałatka złożona jest z paru listków sałaty i pomarańczy albo nuta curry jest za mało wyczuwalna w daniu z kurczakiem.

Pojawiła się także recenzja, że w daniu po treningu zabrakło węglowodanów. Nie przypadły do gustu testującym desery i śniadania na bazie kaszy jaglanej. Często były mdłe i wymagały lekkiego doprawienia. Eksperci przyznają jednak, że dania były smaczne, często podane w ciekawej, estetycznej formie. Sportowy catering od Ewy Chodakowskiej różni się nieco od dotychczas oferowanych tym, że nie zawsze schlebia polskim gustom. Nie bazuje na ziemniakach, chlebie i mięsie, ale oferuje produkty ciekawe, którymi może podbić serca odbiorców otwartych na nowe smaki.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze