Reaktywacja

1 min. czytania
Możliwość komentowania Reaktywacja została wyłączona
0

 

Pomysł w mojej głowie dorastał razem ze mną i miał już początek jako Donpedro w kuchni w ramach portalu blog.pl, jednak nie starczyło wtedy sił ani odwagi by go rozwinąć . Teraz z nową nazwą, nowym pomysłem i odwagą postanowiłem wkroczyć do Internetu jeszcze raz.

Nie jestem kucharzem zawodowym ani ekspertem, zwyczajnie czasem gotuje, a że wychodzi jadalnie i bardzo to lubię to chętnie się z innymi tym podzielę. Mam cichą nadzieję, że nikt robiąc potrawy, które zaprezentuję nie umrze przez niestrawność. Liczę też, że będziecie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego projektu razem ze mną dzieląc się swoimi uwagami.

Zamieszczał będę przepisy tylko wypróbowane na sobie, a że wyznaję zasadę, że jeśli składniki są jadalne to i całość też powinna… (no przesadziłem na 100% nie zawsze) to powinno wam to smakować.

Czekam na wasze opinie i komentarze.
Miłej wspólnej przygody w kuchni.

Pozdrawiam – Karol

  • Tworzenie strony WWW – relacja z frontu

    Pomagam różnym ludziom w tworzeniu stron WWW, od… nie pamiętam kiedy. Początki sięga…
  • Konkurs Kosą po patelni i Sklep 10x

    Dziś nie będzie przepisu ale za to będzie KONKURS!!! Wspólnie ze Sklepem 10x, mamy dla Was…

Komentarze

Śmiało, nawtykaj mi lub pochwal za to co napisałem. Każdy komentarz jest cenny. Aby skomentować wystarczy zalogować się za pomocą jednego z kont: Facebook, Disqus, Twitter lub Google.

Komentarze wyłączone

Niestety wykluczyłem ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz bym coś zobaczył, napisz mi w mailu. Nie zbieram i nie przechowuję Twoich danych osobowych - więcej na temat warunków komentowania znajdziesz w Polityka prywatności.

Zobacz też

Konkurs Kosą po patelni i Sklep 10x

Dziś nie będzie przepisu ale za to będzie KONKURS!!! Wspólnie ze Sklepem 10x, mamy dla Was…