Pełnowartościowe gotowe posiłki i tylko 1 chwila w kuchni

Materiał zewnętrzny

Nie zawsze mamy czas na przygotowywanie domowych posiłków i często sięgamy wtedy po gotowce. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z jakości. Nawet jeśli decydujemy się na gotowe dania, powinny to być pełnowartościowe gotowe posiłki, które dostarczą nam wszystkich niezbędnych składników.

  1. Pełnowartościowe gotowe posiłki ułatwią zdrowe odżywianie
  2. Na co zwrócić uwagę, gdy wybieramy szybki do przygotowania obiad?
  3. Długa data ważności w daniach bez konserwantów

Codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków wymaga czasu, który nie zawsze mamy. Często jesteśmy zbyt zabiegani, żeby coś ugotować i z konieczności sięgamy po gotowe dania. Wydaje nam się, że musi się to odbywać kosztem jakości, a to nieprawda. Również gotowe dania mogą mieć dobry skład i dostarczać nam niezbędnych składników odżywczych.

Pełnowartościowe gotowe posiłki ułatwią zdrowe odżywianie

Pełnowartościowe gotowe posiłki często są lepiej zbilansowane niż te osobiście przygotowane. Nie zawsze mamy czas i wiedzę, żeby przeliczać składniki i nie wiemy jaką wartość kaloryczną ma nasza potrawa. Wybierając gotowe posiłki, wiemy jakie składniki zawierają i kontrolujemy spożywane kalorie. Dzięki temu możemy zdrowo się odżywiać bez spędzania wielu godzin w kuchni.

Na co zwrócić uwagę, gdy wybieramy szybki do przygotowania obiad?

Wybierając gotowe posiłki trzeba zwrócić uwagę na ich skład. Ważne, aby zawierały one tylko naturalne składniki, bo dzięki temu nawet bez codziennego gotowania będziemy mogli zdrowo się odżywiać. Jeśli chcesz zabrać posiłek do pracy lub w podróż, zwróć uwagę czy zawiera on poręczne opakowanie i łatwy sposób przygotowania. Nie można zapominać o najważniejszym – szybki do przygotowania obiad musi być smaczny. FITMEAL spełnia te wymagania i tworzy pełnowartościowe posiłki o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości tłuszczów oraz cukrów. Wśród dań znajdziemy 5 kompozycji smakowych, gdzie kurczak łączy się z aromatycznym sosem oraz ryżem, makaronem lub kaszą bulgur.

Długa data ważności w daniach bez konserwantów

Pełnowartościowe gotowe posiłki FITMEAL nie potrzebują lodówki, mają długą datę ważności i są bez konserwantów. Jak to możliwe? Wszystko dzięki obróbce termicznej, która jest podobna do pasteryzacji, a polega na krótkotrwałym podgrzaniu dania do wysokiej temperatury. Proces ten pozbawia produkt szkodliwej mikroflory, drobnoustrojów oraz przetrwalników. W ten sposób posiłek zyskuje trwałość i nie potrzebuje chemicznej konserwacji. Ważne jest również zastosowanie odpowiedniego opakowania oraz najwyższe standardy jakości na linii produkcyjnej. Dzięki temu zyskujemy zdrowy produkt, który ma tylko naturalne składniki.

Poleć ten wpis innym
1 komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Damian

Bardzo ciekawa opcja gdy człowiek zabiegany, podanie tez wyglada spoko