Miejsca i ludzie

2 min. czytania
0
1

Rusza nowy dział na moim blogu „Miejsca i ludzie” poświęcony osobistym wycieczkom w poszukiwaniu smaków oraz ludziom, których na tej drodze spotkałem. Przybliżę tu ciekawe restauracje i małe lokale, w których czasem jadam i postaram się również dowiedzieć czegoś o potrawach i ludziach, którzy je przygotowują.

Nie będzie to forma recenzji konkretnych miejsc bo nie jestem krytykiem kulinarnym i nawet nie chcę być – jeśli spotkam coś na mojej drodze ciekawego to zwyczajnie podzielę się tym z Wami. Nie chce też by to był dział sponsorowany przez restauracje, które chcą się pokazać a nie zawsze oferują coś wartego uwagi – i na siłę mam pisać, że cud, miód, malina? Odpada!

Jeśli Was też zaniosły nogi w smaczne miejsce podzielcie się tym ze mną i prześlijcie własny opis i zdjęcia tego lokalu i dań. Najlepiej jednak spytajcie czy możecie to zrobić kogoś z obsługi. Pewnie i tak jak usłyszą, że robicie to bo wam się podoba i smakuje to pozwolą.

Tyle tytułem wstępu. Niedługo pierwszy opis i francuskie smaki… zaglądajcie.

Komentarze

Śmiało, nawtykaj mi lub pochwal za to co napisałem. Każdy komentarz jest cenny. Aby skomentować wystarczy zalogować się za pomocą jednego z kont: Facebook, Disqus, Twitter lub Google.

Niestety wykluczyłem ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz bym coś zobaczył, napisz mi w mailu. Nie zbieram i nie przechowuję Twoich danych osobowych - więcej na temat warunków komentowania znajdziesz w Polityka prywatności.

Zobacz też

Jedzenie w ciemności – zmysły tańczą

Dostałem od Judyty dość nietypowy prezent. Kolację w ciemności… hmm, powiem Wam, że …