Kosą po patelniKosą po patelniKosą po patelni
  • #Lekkie50Plus
  • Gotowanie
    • Thermomix
      • Poznaj Thermomix TM7
      • Thermomix TM7 kontra TM6
      • Przepisy na Thermomix
    • Przepisy
      • Przepisy z filmem
      • Ciasta i desery
      • Dania obiadowe
      • Śniadania i przystawki
      • Chleb i bułki
      • Sałatki i surówki
      • Drinki i napoje
      • Przetwory
      • Wegetariańskie
      • Święta i okazje
      • Wasze przepisy
    • Diety i zdrowe odżywianie
    • Porady kulinarne
    • Kuchnia od podstaw
    • Produkty w kuchni
    • Sprzęty w kuchni
    • Gastronomia
    • Gadki w kuchni
    • Ciekawe miejsca
  • Zdrowie
  • Lifestyle
    • Porady
    • Firma i praca
    • Pasje i czas wolny
    • Tematy społeczne
    • Kultura i wydarzenia
    • Luźne przemyślenia
    • Muzyka
  • Dom i ogród
  • Turystyka
  • Zwierzęta
  • Technologie
  • Usługi
    • Współpraca reklamowa
    • Copywriting
    • Strony Internetowe
    • Administracja WordPress
    • Obsługa Sklepów Internetowych
    • Obsługa kont SM
Kosą po patelniKosą po patelni
Szukaj
  • #Lekkie50Plus
  • Gotowanie
    • Thermomix
    • Przepisy
    • Diety i zdrowe odżywianie
    • Porady kulinarne
    • Kuchnia od podstaw
    • Produkty w kuchni
    • Sprzęty w kuchni
    • Gastronomia
    • Gadki w kuchni
    • Ciekawe miejsca
  • Zdrowie
  • Lifestyle
    • Porady
    • Firma i praca
    • Pasje i czas wolny
    • Tematy społeczne
    • Kultura i wydarzenia
    • Luźne przemyślenia
    • Muzyka
  • Dom i ogród
  • Turystyka
  • Zwierzęta
  • Technologie
  • Usługi
    • Współpraca reklamowa
    • Copywriting
    • Strony Internetowe
    • Administracja WordPress
    • Obsługa Sklepów Internetowych
    • Obsługa kont SM
Follow US
  • O mnie
  • Współpraca
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
© 2024 - Kosą po patelni - Wszelkie prawa zastrzeżone
Inne

Konkurs Kosą po patelni i Sklep 10x

Aktualizowany: 08 lip 2019
Karol Kosiński (Kosą po patelni)
  24 września 2017
2 min. czytania
konkurs naglowek2

Dziś nie będzie przepisu ale za to będzie KONKURS!!! Wspólnie ze Sklepem 10x, mamy dla Was propozycję wspólnej zabawy. Zasady są niezwykle proste, jednak nie będzie losowań i trzeba się wykazać odrobiną pomysłowości. Konkurs trwa od 24.09.do 06.10.2017 r. i jest prowadzony na naszych stronach na facebook. Zamieściliśmy tam posty konkursowe, w których dokładnie opisaliśmy zasady zabawy.

konkursKONKURS ZAKOŃCZONY

Do wygrania:

  • Forma do tart firmy STONELINE z kamienną powłoką zapobiegającą przywieraniu.
  • Ręcznie wykonana Misa drewniana głęboka ufundowana przez producenta Sklep 10x – http://sklep10x.pl.

Jest to komplet i nagroda jest jedna. Powędruje ona do osoby, która polubi nasze strony na facebook i poda w komentarzu propozycję na składniki do wykonania tarty w kolorach odpowiadających barwom fartuszków kuchennych, produkowanych i sprzedawanych przez Sklep 10x. Oznaczcie również w Waszym komentarzu osobę, z którą zjedlibyście tę tartę.

Jeśli podoba Ci się moja praca - doceń to i...
Ad imageAd image

Trzeba podać minimum 2 składniki (ale można więcej) w takich kolorach. Tarta może być wytrawna lub słodka – ważne by dało się ją zjeść. Po zakończeniu konkursu, wyłonimy skład tarty, który nam przypadnie do gustu i zostanie ona wykonana. W przepisie zamieszczonym na Kosą po patelni osoba, która zaproponuje zwycięski skład, zostanie oznaczona jako pomysłodawca.

Zgłoszenia w formie komentarzy przyjmujemy pod postami konkursowymi, na obu stronach na facebook do 06 października 2017 r., do godziny 23:59.

Zapraszamy do zapoznania się z postami konkursowymi na naszych stronach na facebook: KosaPoPatelni i Sklep10x. No i oczywiście do ich polubienia i wspólnej zabawy.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny tutaj – http://kosapopatelni.pl/regulamin-konkursu-kosa-patelni-sklep-10x/

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią przed uczestniczeniem w konkursie.

Poleć ten wpis innym
Facebook Pinterest Whatsapp Whatsapp E-mail Copy Link Drukuj
 Karol Kosiński (Kosą po patelni)
Obserwuj:
Cześć, mam na imię Karol. Prowadzę Kosą po patelni – blog, który powstał z potrzeby mówienia o codzienności takiej, jaka jest: czasem smacznej, czasem zakręconej, czasem po prostu zwyczajnej. Piszę o gotowaniu (często z pomocą Thermomixa), o zwierzakach, które są częścią mojego świata, o tym, jak ogarnąć dom i życie bez presji. Znajdziesz tu też wpisy o grach online, technologii, pracy zdalnej i tym, jak działać w sieci – bo tym również się zajmuję na co dzień. Nie lubię udawać eksperta od wszystkiego. Wolę dzielić się tym, co sprawdzone, i szukać prostych rozwiązań w nie zawsze prostym życiu. Jeśli lubisz treści z dystansem i bez ściemy – jesteś u siebie.
Subscribe
Powiadom o
guest
Oceń przepis




Publikując komentarz zezwalam na użycie danych osobowych podanych w formularzu do publikacji treści komentarza. Adres e-mail nie będzie widoczny dla innych użytkowników strony, przechowywany jest jedynie w celu identyfikacji użytkownika w systemie.

Niestety wykluczyłem ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz dodać adres Swojej strony, zrób to w polu "Strona WWW", Twój komentarz w tym przypadku zostanie dodany po weryfikacji. Komentarze z linkami w treści zostaną usunięte.
guest
Oceń przepis




Publikując komentarz zezwalam na użycie danych osobowych podanych w formularzu do publikacji treści komentarza. Adres e-mail nie będzie widoczny dla innych użytkowników strony, przechowywany jest jedynie w celu identyfikacji użytkownika w systemie.

Niestety wykluczyłem ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz dodać adres Swojej strony, zrób to w polu "Strona WWW", Twój komentarz w tym przypadku zostanie dodany po weryfikacji. Komentarze z linkami w treści zostaną usunięte.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Thermomix

Ostatnie wpisy

  • Czyszczenie i konserwacja Thermomixa: proste nawyki, które ratują smak i czas
  • Krem z orzechów laskowych – domowy przewodnik: pieczenie, mielenie, emulgacja
  • Przechowywanie w lodówce krok po kroku: układ, który realnie zmniejsza marnowanie
  • Ból pleców od siedzenia: domowe mikro-ćwiczenia, które robisz w przerwie od pracy
  • Lekko po świętach bez wyrzeczeń: jak jeść normalnie i czuć się lżej
inna grecja

Odkryj dwa oblicza Grecji: Od złotych zachodów do górskich Monasterów

514856709 1320349153430580 3409159483687001158 n

Pies w upał – jak dbać o pupila latem, żeby mu nie zaszkodzić?

Mity o psach i kotach

Domowe mity o psach i kotach – w co wierzymy, a co jest bzdurą?

Zastosowanie opakowań kartonowych w branży spożywczej – więcej niż tylko pudełko

Zastosowanie opakowań kartonowych w branży spożywczej – więcej niż tylko pudełko

malegrzeszki

Małe grzeszki w diecie – jak je oswoić i nie zepsuć efektów?

plazadominikana

Egzotyczne kierunki na zimowy urlop – gdzie pojechać, by uciec przed zimą?

Pokaż więcej
Inne nasze serwisy: Hipnoterapia - Kasia Neugebauer - Myśli Potarganej - TwojeCentrum.pl
© 2017-2025 - Kosą po patelni - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • O mnie
  • Współpraca
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
Zarządzaj zgodami plików cookie
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje serwisu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych, oraz lista Partnerów, znajdują się w polityce prywatności.
Funkcjonalne Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
  • Zarządzaj opcjami
  • Zarządzaj serwisami
  • Zarządzaj {vendor_count} dostawcami
  • Przeczytaj więcej o tych celach
Zobacz preferencje
  • {title}
  • {title}
  • {title}
wpDiscuz
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Zapomniałeś hasło?