Konkurs Kosą po patelni i Sklep 10x

Kosą po patelni

Dziś nie będzie przepisu ale za to będzie KONKURS!!! Wspólnie ze Sklepem 10x, mamy dla Was propozycję wspólnej zabawy. Zasady są niezwykle proste, jednak nie będzie losowań i trzeba się wykazać odrobiną pomysłowości. Konkurs trwa od 24.09.do 06.10.2017 r. i jest prowadzony na naszych stronach na facebook. Zamieściliśmy tam posty konkursowe, w których dokładnie opisaliśmy zasady zabawy.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Do wygrania:

  • Forma do tart firmy STONELINE z kamienną powłoką zapobiegającą przywieraniu.
  • Ręcznie wykonana Misa drewniana głęboka ufundowana przez producenta Sklep 10x – http://sklep10x.pl.

Jest to komplet i nagroda jest jedna. Powędruje ona do osoby, która polubi nasze strony na facebook i poda w komentarzu propozycję na składniki do wykonania tarty w kolorach odpowiadających barwom fartuszków kuchennych, produkowanych i sprzedawanych przez Sklep 10x. Oznaczcie również w Waszym komentarzu osobę, z którą zjedlibyście tę tartę.

Trzeba podać minimum 2 składniki (ale można więcej) w takich kolorach. Tarta może być wytrawna lub słodka – ważne by dało się ją zjeść. Po zakończeniu konkursu, wyłonimy skład tarty, który nam przypadnie do gustu i zostanie ona wykonana. W przepisie zamieszczonym na Kosą po patelni osoba, która zaproponuje zwycięski skład, zostanie oznaczona jako pomysłodawca.

Zgłoszenia w formie komentarzy przyjmujemy pod postami konkursowymi, na obu stronach na facebook do 06 października 2017 r., do godziny 23:59.

Zapraszamy do zapoznania się z postami konkursowymi na naszych stronach na facebook: KosaPoPatelni i Sklep10x. No i oczywiście do ich polubienia i wspólnej zabawy.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny tutaj – http://kosapopatelni.pl/regulamin-konkursu-kosa-patelni-sklep-10x/

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią przed uczestniczeniem w konkursie.

Poleć ten wpis innym
1 komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze