w

Konkurs Kosą po patelni i Sklep 10xDziś nie będzie przepisu ale za to będzie KONKURS!!! Wspólnie ze Sklepem 10x, mamy dla Was propozycję wspólnej zabawy. Zasady są niezwykle proste, jednak nie będzie losowań i trzeba się wykazać odrobiną pomysłowości. Konkurs trwa od 24.09.do 06.10.2017 r. i jest prowadzony na naszych stronach na facebook. Zamieściliśmy tam posty konkursowe, w których dokładnie opisaliśmy zasady zabawy.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Do wygrania:

  • Forma do tart firmy STONELINE z kamienną powłoką zapobiegającą przywieraniu.
  • Ręcznie wykonana Misa drewniana głęboka ufundowana przez producenta Sklep 10x – http://sklep10x.pl.

Jest to komplet i nagroda jest jedna. Powędruje ona do osoby, która polubi nasze strony na facebook i poda w komentarzu propozycję na składniki do wykonania tarty w kolorach odpowiadających barwom fartuszków kuchennych, produkowanych i sprzedawanych przez Sklep 10x. Oznaczcie również w Waszym komentarzu osobę, z którą zjedlibyście tę tartę.

Trzeba podać minimum 2 składniki (ale można więcej) w takich kolorach. Tarta może być wytrawna lub słodka – ważne by dało się ją zjeść. Po zakończeniu konkursu, wyłonimy skład tarty, który nam przypadnie do gustu i zostanie ona wykonana. W przepisie zamieszczonym na Kosą po patelni osoba, która zaproponuje zwycięski skład, zostanie oznaczona jako pomysłodawca.

Zgłoszenia w formie komentarzy przyjmujemy pod postami konkursowymi, na obu stronach na facebook do 06 października 2017 r., do godziny 23:59.

Zapraszamy do zapoznania się z postami konkursowymi na naszych stronach na facebook: KosaPoPatelni i Sklep10x. No i oczywiście do ich polubienia i wspólnej zabawy.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny tutaj – http://kosapopatelni.pl/regulamin-konkursu-kosa-patelni-sklep-10x/

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią przed uczestniczeniem w konkursie.

Podziel się z innymi
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze