Kebab Efes – prawdziwy smak i klimat orientu

Materiał zewnętrzny

Kebab to danie, które w naszym kraju staje się coraz mniej egzotyczne. Lokale i punkty gastronomiczne oferujące tę orientalną potrawę można spotkać praktycznie w każdym miejscu i nie narzekają one na brak klientów. Warto jednak korzystać z oferty najbardziej sprawdzonych lokali. A w przypadku prowadzenia usług gastronomicznych – zadbać o odpowiedni asortyment.

Kebab stał się bardzo popularny w Polsce – głównie za sprawą młodych ludzi, którzy to szczególnie upodobali sobie to danie podczas wypadów na miasto. Stopniowo umiłowanie do tej potrawy przestało mieć cokolwiek wspólnego z wiekiem. Smakoszami kebaba są ludzie w różnym wieku. I to właśnie to danie wygrywa pod względem popularności wśród szybkich dań najczęściej zamawianych przez Polaków poza domem. To pewnego rodzaju minirewolucja kulinarna, jeśli chodzi o rodaków przyzwyczajonych do domowych obiadów o rodzimym rodowodzie. To głównie zasługa tradycyjnych kebabów – takich jak Kebab Efes – które oferują asortyment do serwowania dań wysokiej jakości.

Kebab – czym wygrywa

Kebab to danie proste, ale tak skomponowane i doprawione, że jest sycące, a dla smakowych kubków (i oczywiście ich właścicieli) stanowi prawdziwą ucztę. Siekane mięso (wołowina, baranina, kurczak) i porcja warzyw zawinięte w chlebek typu pita – choć kebab może być też podawany na talerzu – przywędrowały do Europy z krajów arabskich. Jeden z najstarszych istniejących w Polsce do tej pory lokali z kebabami to właśnie ten o nazwie… Kebab Efes. Przez dziesięciolecia – pierwszy kebab w Polsce powstał w roku 1973 w Sopocie – restauracje i inne lokale gastronomiczne serwujące kebaby zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Wśród takiej konkurencji smak i wysoka jakość serwowanych kebabów i zachowanie przystępnej ceny stały się warunkiem koniecznym, by przyciągnąć gości i… przetrwać.

Kebab Efes – dlaczego on?

Wytwórca kebabów Efes to przede  wszystkim producent z dużym doświadczeniem. Formowaniem kebabów, które są wykonane z wysokiej jakości różnego rodzaju mięsa, oraz ich doprawianiem, zajmują się tureccy mistrzowie w swoim fachu. Dostarczane surowce na wytwarzane kebaby są kontrolowane pod względem wielu parametrów, między innymi temperatury dostarczonego mięsa. W siedzibach dostawców są także prowadzone audyty, które pomagają w zachowaniu wszelkich wymaganych norm. Reżim sanitarny i smaczne mięso wysokiej jakości to kombinacja, która przekłada się na popularność kebabów produkowanych przez Efes. Dowodem na to mogą być nie tylko klienci, czyli właściciele restauracji z kebabami, ale także… Ich klienci – czyli goście lokali gastronomicznych.

Gastronomia to szerokie pole do popisu, a w dobie dużej konkurencji asem w rękawie może być po prostu smaczne i popularne jedzenie – takie jak kebab. Warto więc jako właściciel lokalu postawić na sprawdzonych dostawców kebap.pl. To zadowolenie klientów i oszczędność czasu, które przekładają się na zyski.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze