Jaki wybrać materac – piankowy czy sprężynowy?

Materiał zewnętrzny

Materac piankowy czy sprężynowy? Odpowiedź na to pytanie nie jest zbyt prosta, gdyż każdy z tych produktów posiada wady i zalety. Przez wiele lat materac sprężynowy był idealnym rozwiązaniem dla wielu konsumentów. Jednak postęp technologiczny sprawił, że materace piankowe zyskały na znaczeniu. Przekonaj się, jaki wybrać materac piankowy czy sprężynowy?

--- Reklama ---
  1. Materac sprężynowy czy piankowy – poznaj kilka faktów!
  2. Jaki materac jest lepszy sprężynowy czy piankowy
  3. Wdowi garb, a komfort snu

Materac sprężynowy czy piankowy – poznaj kilka faktów!

Materac piankowy czy sprężynowy? Materac sprężynowy charakteryzuje się atrakcyjną ceną. Materace sprężynowe bonellowe posiadają sprężyny, które są połączone. Natomiast wersja kieszeniowa to materac, w którym każda sprężyna jest umieszczona w osobnych kieszonkach. Żywotność tego produktu w większości przypadków szacowana jest na dwa do trzech lat. Materac piankowy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada również warstwę wysokoelastyczną. Produkt ten zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, komfort w czasie snu i bardzo długą żywotność. Porównując materac sprężynowy vs piankowy, zyskują modele wykonane ze specjalnej pianki. Zatem jaki lepszy materac piankowy czy sprężynowy?

Jaki materac jest lepszy sprężynowy czy piankowy

Materac piankowy czy sprężynowy, który lepszy? Materac piankowy marki Onsen posiada szereg zalet, mianowicie: nie przesuwa się w czasie snu, posiada właściwości antyalergiczne, nie zmienia kształtu pod wpływem temperatury, posiada wentylację na satysfakcjonującym poziomie oraz zapewnia fizjologiczne ułożenie kręgosłupa. Dlatego też w porównaniu materace piankowe czy sprężynowe, zyskują te pierwsze. Zastanawiając się, jaki materac jest lepszy sprężynowy czy piankowy? Wybierz najlepszy model na rynku, czyli piankowy!

Wdowi garb, a komfort snu

Wdowi garb to zgrubienie pojawiające się na plecach, które może powodować ból oraz dyskomfort. Problem ten obecnie dotyka coraz większej ilości osób. Niestety jego etiologia do tej pory nie została jeszcze dokładnie wyjaśniona. Dolegliwość ta wpływa negatywnie na wygląd, ale i na komfort snu. Osoby zmagające się z wdowim garbem często zastanawiają się, jaki materac wybrać sprężynowy czy piankowy? Trafnym wyborem i w tym przypadku okaże się materac piankowy. Dodatkowo warto zadbać o odpowiednie podparcie kręgosłupa wybierając poduszkę ortopedyczną marki Onsen. Dlatego nie zastanawiaj się już dłużej nad tym, które materace są komfortowe. Materace piankowe czy sprężynowe? Skorzystaj z wysokiej jakości materacy piankowych.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze