Jaki sprzęt warto kupić do domu?

Materiał zewnętrzny

Jeśli nie lubisz prasować lub nie masz na to czasu, warto zainwestować w odpowiednie urządzenia. Dzięki nim prasowanie staje się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Coraz większą popularnością cieszą się żelazka i stacje parowe. Sprawdź, dlaczego warto je kupić!

Dlaczego warto kupić żelazko parowe?

Kiedy położysz rozgrzany metal na jakiejkolwiek tkaninie, natychmiast ją uszkodzi.  Nie ma znaczenia, czy chodzi o  bawełnę, wełnę, poliester czy len. Nieodwracalnie zniszczy każdy element garderoby,, ponieważ kruszy delikatne włókna. Z drugiej strony żelazko z generatorem pary to cud nowoczesnej inżynierii.  

Połóż na desce do prasowania prostą, bawełnianą koszulkę. Kiedy nowoczesne urządzenie dotyka ubrania, od spodu zaczyna wydobywać się para. Posiada małe otwory, które są genialnie rozmieszczone, aby zapewnić wilgotność całego obszaru. Niewielka warstwa pary wodnej chroni tkaninę przed zniszczeniem. Cały ten proces rozluźnia nici, odświeżając ubrania  je przy niewielkim nawilżeniu. Dzięki temu możesz się cieszyć ulubionymi elementami garderoby przez długi czas. 

Warto nadmienić, że, eleganckie i wytrzymałe żelazko parowe Ariete 6399 Vapor Plus pozwala prasować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zapewnia regulację pary i funkcję jej ciągłego podawania. Wyposażone jest w zimną, kamienną stopę, która chroni przed oparzeniem. 

Jak korzystać ze stacji parowej?

Postaw urządzenie i napełnij zbiornik na wodę. Naciśnij przycisk funkcyjny, aby włączyć stację parową, a następnie ustaw moc prasowania i moc wyrzutu pary. Na wyświetlaczu zacznie migać odpowiedni symbol, wskazując, że sprzęt się nagrzewa. Kiedy stacja parowa Ariete 6423 Steam Power 2400 W (https://eltkom.pl/Stacja-Parowa-Ariete-6423-Steam-Power-2400-W-p152603) będzie gotowa do użycia, symbol temperatury przestanie migać i zacznie świecić w sposób ciągły. 

Proponowane urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, system antywapienny i system Anti-drip. Oprócz tego zawiera lampkę gotowości, kontrolkę poziomu wody i ceramiczną stopę z 25 otworami. Czasami możesz mieć wrażenie, że prasuje za Ciebie! Stacja parowa pozwala zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku. Jeśli masz dużo rzeczy do prasowania, z pewnością Ci się przyda. Co ważne, wydłuża żywotność tkanin. 

Odkurzacz cyklonowy: doskonałe efekty sprzątania

Odkurzacze cyklonowe cieszą się coraz większą popularnością. Słyną ze skuteczności i wydajności. Działają na zasadzie zasysania cząsteczek kurzu do wnętrza urządzenia z dużą siłą odśrodkową. 

W konwencjonalnych odkurzaczach znajduje się worek filtrujący do zbierania brudu i kurzu. Po napełnieniu worka zmniejsza się moc ssania. Odkurzacze cyklonowe eliminują tę wadę konwencjonalnych modeli, ponieważ zawierają oddzielny pojemnik na kurz i brud. Wyposażone są w filtr HEPA, który pomaga usuwać roztocza i inne zanieczyszczenia. Dzięki temu zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się alergenów. Warto tutaj zwrócić uwagę na odkurzacz ręczny cyklonowy bezworkowy Ariete 2761 HandyForce. Proponowane urządzenie jest lekkie i poręczne. Wyróżnia się potężną mocą ssania. Gwarantuje maksymalną elastyczność użytkowania. Skutecznie usuwa brud z tkanin, szczelin i inne zakamarki.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze