Jak wybrać prezent na nowe mieszkanie? 3 rady i pomysły

Materiał zewnętrzny

Dostaliście zaproszenie na parapetówkę do znajomych i nie macie pomysłu na prezent z tej okazji? Podpowiadamy, jakiego rodzaju upominki do nowego mieszkania sprawdzą się najlepiej. To gwarancja codziennych, małych sukcesów w uszczęśliwianiu osób, które mają za sobą przeprowadzkę.

Co można kupić na prezent do nowego mieszkania? Przybory do wina!

Co kupić na prezent do nowego mieszkania? Pierwsza propozycja to przybory do wina. Taki zestaw akcesoriów to niezwykle praktyczny prezent do nowego mieszkania, który doskonale sprawdzać będzie się zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań towarzyskich. Jakiego rodzaju produkty mogą wchodzić w jego skład? Żaden komplet do wina nie obędzie się bez korkociągu — czy to motylkowego, czy trybuszona, które znacząco ułatwiają odkorkowywanie butelki z ulubionym trunkiem. Drugi praktyczny gadżet to zatyczka, dzięki której możliwe staje się wypicie niewielkiej ilości alkoholu bez konieczności opróżniania całej butelki wina i bez obaw o jego zwietrzenie. W skład zestawu przyborów do wina wchodzić może także nalewak pozwalający na wygodne rozlewanie trunku do kieliszków. Równie funkcjonalny jest specjalny pierścień zakładany na szyjkę butelki, chroniący przed przypadkowym skapnięciem wina na stół. A jak szybko i wygodnie zdjąć folię, która otacza szyjkę butelki oraz korek? Pomoże w tym gadżet, jakim jest obcinacz.

Co kupić w prezencie do nowego mieszkania? Paterę na ciasto!

Co można kupić na prezent do nowego mieszkania? Praktycznym, a jednocześnie eleganckim prezentem na nowe mieszkanie dla koleżanki mogą być patery od Tadar.pl. Z ich pomocą w efektowny sposób zaserwować można zarówno tort, jak i babeczki czy owoce. Dostępne na sklepowych półkach prezenty do nowego mieszkania tego typu różnić mogą się od siebie między innymi budową. Do wyboru mamy na przykład niskie patery na nóżce z płaską powierzchnią, która ułatwia krojenie i nakładanie porcji wypieków na talerze. Jeżeli chodzi o materiał wykonania, do czynienia możemy mieć z modelami ceramicznymi oraz szklanymi. Podczas rodzinnych spotkań zastosowanie znajdują dwu — lub trzypoziomowe patery. Bardzo dobrze sprawdzają się one w szczególności wówczas, gdy naszym gościom chcemy zaserwować więcej niż 1 rodzaj słodkiego smakołyku. Dzięki kilku poziomom można wygodnie rozłożyć wypieki w taki sposób, aby były one dobrze widoczne i łatwo można było po nie sięgać. Najbardziej praktyczne są patery z praktycznym uchwytem pozwalającym na komfortowe przenoszenie. Naczynia tego typu produkowane są z ceramiki, szkła lub tworzywa sztucznego. Specyficzną odmianą patery jest tak zwana owocarka, czyli, jak sama nazwa wskazuje, misa służąca do serwowania owoców. Dzięki temu, że jest ona głęboka, zdrowe przysmaki nie spadają z niej i są elegancko wyeksponowanie. Owocarki najczęściej produkuje się ze szkła, dzięki któremu owoce pięknie się w niej prezentują.

Jaki prezent do nowego mieszkania sprawdzi się najlepiej? Zestaw filiżanek!

Bardzo dobrym pomysłem na prezent do nowego mieszkania jest również zestaw filiżanek. Duży wybór eleganckich naczyń tego typu znaleźć można TUTAJ. Godne polecenia są w szczególności filiżanki porcelanowe, które charakteryzują się trwałością i eleganckim wyglądem. Do wyboru mamy naczynia jednokolorowe oraz zdobione różnego rodzaju wzorami. Filiżanki najczęściej sprzedawane są w komplecie wraz z praktycznymi spodkami, na których zaserwować można kawałek ciasta. Tego typu prezent do nowego mieszkania dla mężczyzny czy kobiety należy dopasować do napoju, jaki będzie w nim najczęściej serwowany. Przykładowo, do espresso najlepiej nadają się grube filiżanki o pojemności około 50 — 80 ml.

Co na prezent do nowego mieszkania? Najważniejsze, aby prezent z okazji nowego mieszkania był zgodny z zainteresowaniami osób obdarowywanych oraz stylu, w jakim zostało urządzone nowe gniazdko.

Poleć ten wpis innym
Napisz komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze