Dwa naturalne suplementy diety firmy KenayAG, które zapewnią zdrową wątrobę

Materiał zewnętrzny

Wątroba to wyjątkowo wrażliwy narząd. Odpowiada za oczyszczanie organizmu, jest więc narażona na działanie ekstremalnych czynników przez całe nasze życie. Nic więc dziwnego, że warto zachować odpowiednią profilaktykę, stosując naturalne suplementy diety. Spośród dostępnych w sklepie KenayAG preparatów na wątrobę, szczególnie wyróżniają się dwa, egzotyczne produkty: kurkuma i borututu. W tych orientalnych suplementach ukryte są witalne właściwości, z których warto skorzystać w każdym wieku.

Kurkuma firmy Kenay – pradawny lek na wszystko

Już w starożytnych Chinach mędrcy wykorzystywali korzeń kurkumy do leczenia stanów zapalnych i różnorakich dolegliwości. Przez lata kurkuma zyskała miano cenionej przyprawy o pięknym, żółto-pomarańczowym kolorze. Jednak zawarta w niej kurkumina wraca do łask, a jej skoncentrowana dawka staje się bestsellerem wśród naturalnych suplementów diety KenayAG. Kurkumina działa wspomagająco na wszystkie układy naszego organizmu. Działa przeciwzapalnie i przeciwrakowo.

Kurkuminę warto przyjmować razem z piperyną. Te dwa składniki uzupełniają się i poprawiają przyswajalność. Dla samej wątroby korzeń kurkumy ma działanie wzmacniające. Dzięki niej wątroba lepiej metabolizuje tłuszcze i znacznie szybciej się regeneruje. Kurkuma aktywnie wspomaga syntezę oraz działanie enzymów, które odpowiadają za detoksykację oraz wydalanie szkodliwych substancji, w tym substancji kancerogennych. 60 tabletek kurkumy w sklepie KenayAG to koszt kilkudziesięciu złotych. Ekstrakt z kurkumy firmy Kenayag jest uzupełnieniem diety, nie należy go traktować jako lekarstwo na wątrobę, ale raczej jako suplement wspomagający, poprawną profilaktykę w tym zakresie.

Fot. https://sklep.kenayag.com.pl

Borututu firmy Kenay – suplement diety rodem z serca Afryki

Herbata z borotutu jest wciąż dosyć rzadkim suplementem diety na rynku, KenayAG jako jeden z pierwszych producentów zdecydował się wejść z nią na rynek. Niewiele osób zna ten egzotyczny preparat i niewielu potrafi prawidłowo z niego skorzystać. A szkoda, bo w temacie wspomagania pracy i regeneracji wątroby nie ma konkurencji. Witalne właściwości borotutu to przede wszystkim regeneracja wątroby na poziomie komórkowym. Intensywne wsparcie wątroby w oczyszczaniu z toksyn to wielka zaleta – korzystały z niej od pokoleń afrykańskie plemiona. Podczas rytualnych obrzędów wywar z borotutu służył tubylcom do odtrucia i usunięcia halucynogenów, jakie zażywali w celu mistycznych uniesień. Tak właśnie odkryto odżywcze działanie borotutu.

Terapia borotutu powinna trwać około miesiąca, podczas którego wywar pija się dwa do czterech razy dziennie. Opakowanie herbaty borotutu kosztuje w sklepie KenayAG około 30 zł za 20 saszetek.

Poleć ten wpis innym
1 komentarz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klaudia

Niedawno miałam okazję zrobić sobie coroczne badania profilaktyczne i niestety okazało się, że moje próby wątrobowe nie wyszły najlepiej. Niestety są one znacząco podwyższone, przez co muszę zadbać bardziej o swoją właściwą dietę i zdrowe odżywianie. Chciałabym w jakiś sposób wspomóc swoją wątrobę, więc cieszę się, że natrafiłam na ten wpis. Nie wiedziałam, że kurkuma ma takie właściwości prozdrowotne!